UC SmartPay (6.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: On
ca: Actiu

en: Test
ca: Prova

en: All
ca: Tot

en: Not found
ca: No trobat

en: Off
ca: Inactiu

en: here
ca: aquí

en: Live
ca: En viu

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Immediate
ca: Immediat
