UC SmartPay (6.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: On
et: Sees

en: All
et: Kõik

en: Not found
et: Ei leitud

en: Off
et: Väljas

en: here
et: siin

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: test
et: testi

en: view order
et: Vaata tellimust
