UC SmartPay (6.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: On
hr: Uključi

en: All
hr: Svi

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: here
hr: ovdje

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje
