UC SmartPay (6.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Test
lt: Testas

en: All
lt: Visi

en: Not found
lt: Nerasta

en: Off
lt: Išjungta

en: here
lt: čia

en: Refund
lt: Grąžinta

en: Live
lt: Gyva

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: test
lt: testas

en: Transaction mode
lt: Pervedimo būdas

en: Immediate
lt: Tuoj pat

en: view order
lt: peržiūrėti užsakymą
