UC SmartPay (6.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: On
lv: Aktīvs

en: Test
lv: Tests

en: All
lv: Visi

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Off
lv: Izslēgts

en: here
lv: šeit

en: Manual
lv: Manuāli

en: Refund
lv: Atmaksa

en: Live
lv: Tiešraide

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms
