UC SmartPay (6.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: On
nl: Aan

en: All
nl: Alle

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Off
nl: Uit

en: payment
nl: betaling

en: here
nl: hier

en: Manual
nl: Handmatig

en: Refund
nl: Restitutie

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Transaction mode
nl: Transactie modus

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Immediate
nl: Onmiddellijk

en: view order
nl: bestelling bekijken
