UC SmartPay (6.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: On
ta: சரி

en: Test
ta: சோதனை

en: All
ta: எல்லா

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Off
ta: இல்லை
