UC SmartPay (6.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: On
vi: Bật

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: All
vi: Tất cả

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Off
vi: Tắt

en: payment
vi: thanh toán

en: here
vi: ở đây

en: Manual
vi: Thủ công

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Transaction mode
vi: Chế độ giao dịch

en: Immediate
vi: Ngay
