UC SmartPay (6.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: On
cs: Zapnuto

en: All
cs: Vše

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Off
cs: Vypnuto

en: here
cs: zde

en: Refund
cs: Refundace

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Transaction mode
cs: Transakční režim

en: Immediate
cs: okamžité

en: view order
cs: zobrazit objednávku

en: Notification URL
cs: URL pro notifikace
