UC SmartPay (6.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Test
ka: ტესტი

en: All
ka: ყველა

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Off
ka: გამორთვა
