UC SmartPay (6.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: On
oc: Activat

en: Test
oc: Testar

en: All
oc: Tot

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Off
oc: Desactivat

en: here
oc: aicí

en: test
oc: tèst

en: Debug mode
oc: Mòde debug
