UC SmartPay (6.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: On
sk: Zapnúť

en: All
sk: Všetky

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Off
sk: Vypnúť

en: payment
sk: platba

en: here
sk: tu

en: Manual
sk: Manuálne

en: Refund
sk: Vrátiť

en: Live
sk: Naživo

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Transaction mode
sk: Transakčný režim
