UC SmartPay (6.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: All
az: Hammısı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Live
az: Canlı
