UC SmartPay (6.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: On
fi: Käytössä

en: Test
fi: Testi

en: All
fi: Kaikki

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Off
fi: Pois päältä

en: payment
fi: maksu

en: here
fi: täällä

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: test
fi: testaa

en: Immediate
fi: Älä säilytä
