UC SmartPay (6.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: On
he: פעיל

en: Test
he: בדיקה

en: All
he: הכל

en: Not found
he: לא נמצא

en: Off
he: כבוי

en: Live
he: חי

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: Immediate
he: מיידי
