UC SmartPay (6.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: On
hu: Be

en: Test
hu: Teszt

en: All
hu: Mind

en: Not found
hu: Nem található

en: Off
hu: Ki

en: payment
hu: fizetés

en: here
hu: ide

en: Manual
hu: Kézi

en: Refund
hu: Visszatérítés

en: Live
hu: Élő

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: test
hu: teszt

en: Transaction mode
hu: Tranzakció módja

en: live
hu: élő

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Immediate
hu: Azonnal

en: view order
hu: rendelés megtekintése
