UC SmartPay (6.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
jv: Urip

en: Test
jv: Ujian

en: All
jv: Kabèh

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: here
jv: nag kéné
