UC SmartPay (6.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: On
pt: Habilitado

en: Test
pt: Teste

en: All
pt: Tudo

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Off
pt: Desligado

en: payment
pt: Pagamento

en: here
pt: aqui

en: Refund
pt: Estorno

en: Live
pt: Ao Vivo

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: test
pt: teste

en: Transaction mode
pt: Modo da transação

en: Debug mode
pt: Modo debug

en: Immediate
pt: Imediato
