UC SmartPay (6.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: On
tr: Açık

en: All
tr: Tümü

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Off
tr: Kapalı

en: here
tr: buraya

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Transaction mode
tr: İşlem modu

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi
