UC SmartPay (6.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: On
ar: في

en: Test
ar: الاختبار

en: All
ar: الكل

en: Not found
ar: غير موجود

en: Off
ar: إيقاف

en: here
ar: هنا

en: Live
ar: مباشر

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع
