UC SmartPay (6.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: All
gu: બધા

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: live
gu: જીવંત
