UC SmartPay (6.x-1.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: On
hi: चालू

en: Test
hi: परीक्षण

en: All
hi: सभी

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Off
hi: बंद

en: Manual
hi: मैनुअल
