UC SmartPay (6.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
is: Virkt

en: On
is: Virkjað

en: Test
is: Prófa

en: All
is: Allt

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Off
is: Af

en: payment
is: greiðsla
