UC SmartPay (6.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: On
ja: オン

en: Test
ja: テスト

en: All
ja: すべて

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Off
ja: オフ

en: here
ja: こちら

en: Manual
ja: 手動

en: Refund
ja: 払い戻し

en: Live
ja: ライブ

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Transaction mode
ja: 取引モード

en: Debug mode
ja: デバッグモード

en: Immediate
ja: 今すぐ

en: view order
ja: 注文を表示
