UC SmartPay (6.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: On
pl: Włączony

en: All
pl: Wszystko

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Off
pl: Wyłączony

en: payment
pl: płatność

en: here
pl: tutaj

en: Manual
pl: Ręczne

en: Live
pl: Na żywo

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: live
pl: na żywo

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Immediate
pl: Natychmiast

en: view order
pl: zobacz zamówienie
