UC SmartPay (6.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: On
ro: Pornit

en: All
ro: Toate

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Off
ro: Oprit

en: payment
ro: plată

en: here
ro: aici

en: Refund
ro: Rambursare

en: Transaction mode
ro: Mod tranzacţie
