UC SmartPay (6.x-1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: All
th: ทั้งหมด

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Off
th: ปิด
