UC SmartPay (6.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: All
bo: ཡོངས

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: here
bo: འདིར།
