UC SmartPay (6.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: On
da: Tilsluttet

en: All
da: Alle

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Off
da: Afbrudt

en: payment
da: betaling

en: here
da: her

en: Manual
da: Manuel

en: Refund
da: Refusion

en: Live
da: Eksisterende

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Transaction mode
da: Transaktionsmåde

en: Immediate
da: Med det samme

en: view order
da: vis ordre
