UC SmartPay (6.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: On
de: An

en: All
de: Alle

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Off
de: Aus

en: payment
de: Bezahlung

en: here
de: hier

en: Manual
de: Manuell

en: Refund
de: Rückerstattung

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: test
de: Test

en: Transaction mode
de: Transaktions-Modus

en: Debug mode
de: Debug-Modus

en: Immediate
de: Sofort

en: Soap
de: Seife

en: view order
de: Bestellung ansehen
