UC SmartPay (6.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: On
fa: روشن

en: Test
fa: آزمایش

en: All
fa: همه

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Off
fa: خاموش

en: here
fa: اینجا

en: Manual
fa: دستی

en: Refund
fa: استرداد

en: Live
fa: زنده

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Transaction mode
fa: حالت تراکنش

en: view order
fa: مشاهده سفارش
