UC SmartPay (6.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: On
fr: Activé

en: Test
fr: Tester

en: All
fr: Tout

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Off
fr: Désactivé

en: payment
fr: paiement

en: here
fr: ici

en: Manual
fr: Manuel

en: Refund
fr: Remboursement

en: Live
fr: En direct

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Transaction mode
fr: Mode de transaction

en: Debug mode
fr: Mode debug

en: Immediate
fr: Immédiat

en: view order
fr: voir la commande
