UC SmartPay (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: On
gl: Activo

en: Test
gl: Proba

en: All
gl: Todo

en: Not found
gl: Non atopada

en: Off
gl: Desactivado

en: here
gl: aquí

en: Live
gl: Vista previa

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Transaction mode
gl: Modo de transacción
