UC SmartPay (6.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: On
it: Acceso

en: All
it: Tutti

en: Not found
it: Non trovato

en: Off
it: Spento

en: here
it: qui

en: Manual
it: Manuale

en: Refund
it: Rimborso

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Transaction mode
it: Modalità di transazione
