UC SmartPay (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Off
kn: ಜಡ
