UC SmartPay (6.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
mr: समर्थ

en: On
mr: वर

en: Test
mr: चाचणी

en: All
mr: सर्व

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Off
mr: बंद

en: here
mr: येथे
