UC SmartPay (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: On
ru: Вкл

en: Test
ru: Тест

en: All
ru: Все

en: Not found
ru: Не найдено

en: Off
ru: Выкл

en: payment
ru: оплата

en: here
ru: здесь

en: Manual
ru: Вручную

en: Refund
ru: Возврат

en: Live
ru: Действующий

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: test
ru: тест

en: Transaction mode
ru: Режим операции

en: Debug mode
ru: Режим отладки

en: Immediate
ru: Немедленно

en: view order
ru: просматривать заказ
