UC SmartPay (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: On
sv: På

en: All
sv: Alla

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Off
sv: Av

en: here
sv: här

en: Manual
sv: Manuell

en: Refund
sv: Återbetalning

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Transaction mode
sv: Transaktionsläge

en: Immediate
sv: Omedelbar

en: view order
sv: visa beställning
