UC SmartPay (6.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Test
ug: سىناق

en: All
ug: ھەممە

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: here
ug: بۇ يەر
