UC SmartPay (6.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: Test
el: Δοκιμή

en: All
el: Όλες

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Off
el: Κλειστό

en: here
el: εδώ

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: view order
el: προβολή παραγγελίας
