UC SmartPay (6.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: On
pt: Ligado

en: Test
pt: Testar

en: All
pt: Todos

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Off
pt: Desligado

en: payment
pt: pagamento

en: here
pt: aqui

en: Refund
pt: Reembolso

en: Live
pt: Ao vivo

en: test
pt: teste

en: Transaction mode
pt: Modo de transacção

en: Immediate
pt: Imediato

en: view order
pt: ver encomenda
