UC SmartPay (6.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: On
uk: Увімкнено

en: Test
uk: Тест

en: All
uk: Все

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Off
uk: Вимкнено

en: payment
uk: оплата

en: here
uk: тут

en: Manual
uk: Вручну

en: Refund
uk: Повернення

en: Live
uk: Наживо

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: test
uk: тест

en: Transaction mode
uk: Режим трансакції

en: live
uk: наживо

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: Immediate
uk: Негайно

en: view order
uk: переглянути замовлення

en: Capture Delay
uk: Затримка захоплення
