Ubercart CyberSource taxes (6.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Test
ar: الاختبار

en: State
ar: الحالة

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: American Samoa
ar: ساموا الأمريكية

en: Georgia
ar: جورجيا

en: Guam
ar: غوام

en: Marshall Islands
ar: جزر مارشال

en: Northern Mariana Islands
ar: جزر ماريانا الشمالية

en: Palau
ar: بالاو

en: Puerto Rico
ar: بورتو ريكو

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع
