Ubercart CyberSource taxes (6.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: State
az: Dövlət

en: American Samoa
az: Amerika Samoası

en: Georgia
az: Gürcüstan

en: Guam
az: Quam

en: Marshall Islands
az: Marşal adaları

en: Northern Mariana Islands
az: Şimali Mariana adaları

en: Puerto Rico
az: Puerto Riko
