Ubercart CyberSource taxes (6.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Test
be: Тэст

en: American Samoa
be: Амерыканскае Самоа

en: Georgia
be: Грузія

en: Guam
be: Гуам

en: Marshall Islands
be: Маршалавы Астравы

en: Northern Mariana Islands
be: Паўночныя Марыянскія астравы

en: Palau
be: Палау

en: Puerto Rico
be: Пуэрта-Рыка
