Ubercart CyberSource taxes (6.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Test
bg: Тест

en: State
bg: Статус

en: Production
bg: Продукт

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Merchant ID
bg: ID на търговеца
