Ubercart CyberSource taxes (6.x-2.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Last name
cy: Cyfenw

en: City
cy: Tref

en: American Samoa
cy: Samoa Americanaidd

en: Palau
cy: Palaw

en: Production
cy: Cynhyrchiad

en: Street address
cy: Cyfeiriad
