Ubercart CyberSource taxes (6.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Test
fi: Testi

en: State
fi: Tila

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: American Samoa
fi: Amerikan Samoa

en: Marshall Islands
fi: Marshallinsaaret

en: Northern Mariana Islands
fi: Pohjois-Mariaanit

en: Production
fi: Tuotanto

en: Street address
fi: Lähiosoite

en: Federated States of Micronesia
fi: Mikronesian liittovaltio

en: California
fi: Kalifornia

en: North Carolina
fi: Pohjois-Carolina

en: North Dakota
fi: Pohjois-Dakota

en: South Carolina
fi: Etelä-Carolina

en: South Dakota
fi: Etelä-Dakota

en: West Virginia
fi: Länsi-Virginia

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Country code
fi: Maakoodi

en: Merchant ID
fi: Kauppias ID-tunnus

en: Tax
fi: Vero

en: ZIP/Postal code
fi: Postinumero

en: @city city tax
fi: @city kaupunkivero

en: County tax
fi: Kunnallisvero
