Ubercart CyberSource taxes (6.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Test
he: בדיקה

en: State
he: מצב

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: City
he: עיר

en: American Samoa
he: סמואה האמריקאית

en: Georgia
he: גאורגיה

en: Guam
he: גואם

en: Marshall Islands
he: איי מרשל

en: Northern Mariana Islands
he: איי מריאנה הצפוניים

en: Palau
he: פלאו

en: Puerto Rico
he: פוארטו ריקו

en: Street address
he: כתובת

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Tax
he: מסים
