Ubercart CyberSource taxes (6.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: State
hr: Država

en: American Samoa
hr: Američka Samoa

en: Georgia
hr: Gruzija

en: Marshall Islands
hr: Maršalovo otočje

en: Northern Mariana Islands
hr: Sjeverno Marijansko Otočje

en: Puerto Rico
hr: Portoriko

en: Street address
hr: Adresa

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje
